KONTAKTUPPGIFTER

 

Information om anmälningar och allmänna frågor
info (at) nuori2017.fi

Information om utställningar
myynti (at) nuori2017.fi

Information om kommunikation och reklam
viestinta (at) nuori2017.fi

____________________________

Evenemangsansvarig, huvudsamarbetspartner
Reija Salovaara, reija.salovaara (at) alli.fi, tel. 040 508 8249

Evenemangsproducent
Manne Maalismaa, manne.maalismaa (at) alli.fi, tel. 044 416 5292

Anmälan och utställningar
Tiitus Uusoksa, tiitus.uusoksa (at) alli.fi, tel. 044 722 9356
Maarit Ala-Mononen, maarit.ala-mononen (at) evl.fi, tel. 050 537 8643

Kommunikation och marknadsföring
Teemu Hanhineva, teemu.hanhineva (at) alli.fi, tel. 040 900 4888

Mediekontakter och extern information
Maria Gnosspelius, maria.gnosspelius (at) tpy.fi, tel. 010 279 2727